Danışma Hattı : 0342 502 4 777

Yönetim Kurulu

Dr. Zeki Koral

1964 yılında Gaziantep’ te doğmuştur. İlk ve Orta öğretimini Gaziantep’ te tamamlamıştır. 1988 Yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Akabinde Kayseri Develi ilçesinde mecburi hizmetini tamamlayıp 1997 yılına kadar SSK Gaziantep Hastanesinde hizmet vermiştir. 1998 yılına kadar Gaziantep İl sağlık Müdürlüğünde hizmet vermiştir. İngilizce bilmektedir. Gözlemci kişiliğinin yanı sıra yaratıcı düşüncelerinin şirketimizin gelişiminde büyük rol oynamıştır. Evli olup bir erkek, birde kız çocuk sahibidir. 2018 Yılında Kurucumuz Dr. Nihat Özçelik vefatı sonrası O' nun İlkelerini ve vizyonunu en iyi anlayan kişi olarak Şirket Yönetim Kurulu Başkanı olarak bayrağı Dr. Nihat Bey' den devralmıştır.

Dr. Hatice Şekerlisoy Özhasırcı

Biyokimya ve Klinik Biyokimya Uzmanı Doktor

1967 İskenderun doğumludur. İlk ve Orta Öğretimini İskenderun’ da tamamlamıştır. Erenköy Kız Lisesi mezunudur. 1990 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden Mezun olmuştur. Gaziantep Üniversitesi Tıp fakültesinde Biyokimya ihtisası yapmıştır. İş hayatına Konukoğlu Hastanesi Laboratuar sorumlu hekimi olarak adım atmıştır. 2000 yılında Gama Tıp Laboratuvar Şubesi yöneticisi olarak başlamış olduğu görevini yıllardır başarılı bir şekilde yürütmüş ve geliştirmiştir. Başarılı ve disiplinli çalışmaları neticesinde Gaziantep ve çevre illerin en güvenilir en geniş test paneline sahip laboratuvarı haline getirmiştir. Evli olup bir kız birde erkek çocuk sahibidir.

Dr. Pınar Erdoğmuş

Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doktor

1973 Mersin doğumludur. İlk ve Orta Öğretimini Mersin’de tamamlamıştır. 1991 yılında İçel Anadolu Lisesinden; 1998 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Haydarpaşa Numune Hastanesinde Tıbbi Mikrobiyoloji ihtisası yapmıştır. Diyarbakır Silvan Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamlamıştır. 6 ay Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesinde çalışmıştır. 2014 yılında Gama Tıp Merkezinde çalışmaya başlamış ve halen bu merkezde Mesul Müdür ve Mikrobiyoloji Uzmanı olarak çalışmaya devam etmektedir. Evli olup bir kız birde erkek çocuk sahibidir.

Dr. Nihat Özçelik

Nükleer Tıp Uzmanı Doktor

1964 yılında Gaziantep’ te doğmuştur. İlk ve Orta öğretimini Gaziantep’ te tamamlamıştır. Lise öğrenimini İstanbul Beyoğlu Atatürk Erkek Lisesinde yapmıştır. 1988 Yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Gaziantep Üniversitesi Nükleer Tıp bölümünde ihtisasını tamamlamıştır. İngilizce bilmektedir. Gama Özel Sağlık Hizmetleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanıdır. Evli olup bir erkek bir kız çocuk sahibidir. 17.Ağustos 2018 Yılında Vefat etmiştir. Çalışma İlkeleri ve Vizyonu çalışma hayatımıza ışık tutmaya devam edecektir. Seni Unutmayacağız. Nurlar içerisinde Uyu...

İnsan Kaynakları
Her türlü soru, görüş ya da önerileriniz için, bize yazın!